Vanwege de coronamaatregelen is het onderstaande rooster voor de zaaltrainingen niet van kracht. De trainsters en de secretaris houden je op de hoogte van de planning van de buitentrainingen.

 

Ga direct naar het lesrooster voor de recreatie of naar het lesrooster voor de selectie.

De leeftijden die vermeld worden bij de verschillende groepen, zijn ter indicatie. De trainer bepaalt wanneer een kind kan doorschuiven naar een volgende groep.

 

lesrooster recreatie 2019 - 2020

 
Maandag
Locatie Les Tijd Leeftijd Trainer Assistent
Dominicanenstraat Recreanten 17:00 - 18:00 vanaf 4 jaar Loes Berkhof Noah Kalkman, Lotte de Boer
Dominicanenstraat Recreanten 18:00 - 19:00 vanaf 8 jaar Loes Berkhof
Noah Kalkman, Luo van der Eijk
Lent (de Ster) Recreanten 18:00 - 19:00 6 - 9 jaar (1) Mariana Tuinstra Romy Markestein, Senna Lammers
Lent (de Ster) Recreanten 19:00 - 20:00 6 - 9 jaar (2) Mariana Tuinstra Romy Markestein, Senna Lammers
Lent (de Ster) Recreanten 20:00 - 21:00 vanaf 10 jaar Mariana Tuinstra Nayla Linders, Lise Pijpker
Dinsdag
Locatie Les Tijd Leeftijd Trainer
Assistent
Lent (de Spil) Recreanten 16:00 - 17:00 4 - 6 jaar Marissa Schuitert Lisa Hulshof, Jeske van Vliet, Cem Hulshof
Lent (de Spil) Recreanten 17:00 - 18:00 vanaf 7 jaar Marissa Schuitert Lisa Hulshof, Jeske van Vliet, Cem Hulshof
Zwanenveld* Recreanten 18:00 - 19:00 vanaf 6 jaar nog niet bekend  
Woensdag
Locatie Les Tijd Leeftijd Trainer
Assistent
Lent (de Ster)* Recreanten 16:00 - 17:00   nog niet bekend  
Lent (de Ster)* Recreanten 17:00 - 18:00   nog niet bekend  
Lent (de Ster) Recreanten 18:00 - 19:00 8 - 9 jaar Mariana Tuinstra Nayla Linders, Lise Pijpker, Evlyn van Essen
Lent (de Ster) Recreanten 19:00 - 20:00 9 - 11 jaar Mariana Tuinstra Nayla Linders, Lise Pijpker, Evlyn van Essen
Brakkestein Recreanten 17:00 - 18:00 4 - 7 jaar Lisa Hulshof Floor Geuze, Cem Hulshof
Brakkestein Recreanten 18:00 - 19:00 vanaf 8 jaar Lisa Hulshof
Floor Geuze, Nora Gelinck, Cem Hulshof
Donderdag
Locatie Les Tijd Leeftijd Trainer
Assistent 
Weezenhof* Recreanten 17:30 - 18:30 vanaf 4 jaar nog niet bekend
Vrijdag
Locatie Les Tijd Leeftijd Trainer
Assistent 
Malden Recreanten 16:00 - 17:00 5 - 7 jaar Lynn van Beersum Lizzy van Ruiten, Ellen Mehagnoul
Malden Recreanten 17:00 - 18:00 8 en 9 jaar Lynn van Beersum Emma op 't Veld
Malden Recreanten 18:00 - 19:00 9 - 11 jaar Lynn Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Emma op 't Veld
Montessori College Turnplus 17:00 - 18:30 vanaf 11 jaar Lynn Smal vacant

* Tijdelijke opheffing van groep totdat er een trainer is gevonden.

Adressen zalen recreatief turnen:

Sportzaal Hatert, Thorbeckestraat 75, Nijmegen
Gymzaal Brakkestein, Kanunnik Faberstraat 65, Nijmegen
Gymzaal Weezenhof, Weezenhof 3003, Nijmegen
Gymzaal Zwanenveld, Zwanenveld 21-42, Nijmegen
Sporthal De Spil, Laauwikstraat 5, Lent
Sportzaal De Ster, Queenstraat 37b, Lent
Sporthal De Veldschuur Malden, Veldsingel 29, Malden

lesrooster selectie seizoen 2019 - 2020

Maandag
Groep Zaal Tijd Trainer Assistent
C-selectie Montessori College 16.30 - 18.30 uur Yvonne van Alebeek / Michel Dodemondt            
A-selectie Montessori College 18.00 - 21.00 uur Linda Verschuren / Yvonne van Alebeek
 
Dinsdag
Groep Zaal Tijd Trainer Assistent
AB-jong Montessori College 16.30 - 19.00 uur Tamara Janssen / Kristie van Vuuren
Leni Verheul
Jong Talent Montessori College 16.30 - 19.00 uur Sophie Grijs  
B-selectie Montessori College 18.30 - 21.00 uur Ilse van Dijk / Sascha Scheeren         Lynn Smal
Woensdag
Groep Zaal Tijd Trainer: Assistent:
D-selectie Montessori College 16:30 - 19:00 uur Marlies de Groot Lynn van Beersum / Lynn Smal
A-selectie Montessori College 18:00 - 21:00 uur Linda Verschuren / Carmen Cremers  
Donderdag
Groep Zaal Tijd Trainer Assistent
AB-jong Montessori College 16.30 - 19.00 uur Tamara Janssen / Kristie van Vuuren
Ronah Hop
Jong Talent Montessori College 16.30 - 19.00 uur Sophie Grijs  
B-selectie Montessori College 18.30 - 21.00 uur Ilse van Dijk Sascha Scheeren  
Vrijdag
Groep Zaal Tijd Trainer Assistent
C-selectie (verplichte oefenstof) Montessori College 16.30 - 19.00 uur Yvonne van Alebeek Tess Willems
C-selectie (keuze-oefenstof) Montessori College 18.30 - 21.00 uur Yvonne van Alebeek Lonneke van Alebeek
💙2turn* Montessori College 18.30 - 21.00 uur Lonneke van Alebeek  
Zaterdag
Groep Zaal Tijd Trainer Assistent
AB-jong Montessori College/ SportQube TCN** 08.30 - 11.30 uur Tamara Janssen / Kristie van Vuuren
Lieke Lammers

A-selectie

SportQube TCN 08.30 - 11.30 uur Linda Verschuren / Carmen Cremers
B-selectie Montessori College/ SportQube TCN** 08.30 - 11.00 uur Ilse van Dijk / Yvonne van Alebeek
 

*💙2turn is een groep voor oud-selectieleden van 13+-jaar die gestopt zijn met wedstrijden, maar nog wel serieus willen trainen.

** De AB-jong en B-selectie trainen op zaterdag om de week in de SportQube TCN.

Adres zalen selectieturnen:

Turnzaal Montessori College, Kwakkenbergweg 27, Nijmegen
SportQube TCN, Rosa de Limastraat, Nijmegen